Menü Bezárás

HIRDETÉS

2024. május 26. – SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA:
Május 27. Hétfő:
Május 28. Kedd: 15.00 Szentmise (KK)

Május 29. Szerda: 18.00 Szentmise, májusi litánia (K)
Május 30. Csütörtök: 18.00 Szentmise, májusi litánia (Ú)
Május 31. Péntek: 18.00 Szentmise, májusi litánia (K)
Június 1. Szombat: 18.00 Szentmise (Ú)
Június 2. ÚRNAPJA
 7.30 Szentmise (K)
 9.00 Szentmise, úrnapi körmenet (Ú)
 10.30 Szentmise (K)
 18.00 Szentmise (G)

Szentháromság vasárnapjától vasárnap esténként 18 órakor a gunarasi kápolnában is lesz szentmise.

Jövő vasárnap Úrnapja, Krisztus Szent Testének és Vérének ünnepe lesz. Úrnapi körmenetet a 9 órakor kezdődő újdombóvári szentmise végén tartunk.

A Szentjánosbogár gyermektábor Dombóváron június 30-július 5-ig lesz. Szeretettel kérjük és köszönettel fogadjuk továbbra is azok jelentkezését, akik szállásra be tudnak fogadni néhány gyermeket.

Május végére befejeződnek a belvárosi templom belső festési és felújítási munkálatai, valamint a téren álló Szentháromság szobor restaurálása. A templom és a szobor megáldási ünnepségét június 4-én, kedden 17 órakor ünnepi szentmise keretében tartjuk, melyet Mayer Mihály ny. megyéspüspök Úr celebrál. Szeretettel hívjuk és várjuk a híveket és városunk lakóit az ünnepségre!

(KK: Kórházi kápolna; K: Kertvárosi templom; Ú: Újdombóvári templom; G: Gunarasi kápolna)