Menü Bezárás

Egyházi hozzájárulás

Kedves Testvér!

Arra kérünk, hogy járulj hozzá plébániánk működéséhez anyagi támogatásoddal!  Az egyházi hozzájárulás mértéke az éves nettó jövedelmed 0,5%-a, ez szolidaritásod és hovatartozásod jele is egyben. Az általatok önkéntesen befizetett összeg fedezi a plébánia működésével kapcsolatos összes költséget: amely a plébános és a plébániai alkalmazottak bérét, a templomok és a közösségi házak fenntartási,  üzemeltetési költségét jelenti.

Az egyházi hozzájárulás befizetési lehetőségei:

  • hivatali időben a plébániai hivatalban
  • szentmisék után a sekrestyében
  • az önkénteseknél, akik házhoz mennek
  • átutalással az OTP-nél vezetett  11746043-20010465 számlára (az utalás tartalmazza a befizető nevét, címét és a ” 20.. évi egyházi hozzájárulás” szöveget

Támogatásodat hálásan köszönjük!

“Jézus azért alapította az egyházat, hogy a világban jele, eszköze legyen az üdvösségnek és az idők végéig szolgája a megváltás és a megszentelés művét.”